דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)
תפריט

ניהול תיקי השקעות

כל אדם מחזיק באמצעים ומטרות שונות בנוגע להון ולחסכונותיו. שוק ההון מציע מגוון רחב של פתרונות לאפשרויות ניהול תיקי השקעות, אשר מתאימים למשקיעים בעלי צרכים שונים המעדיפים רמות סיכון שונות.

על מנת לענות על צרכיהם האינדיבידואליים של כל אחד מלקוחותינו אנו נדרשים למקצועיות, מומחיות, מחקר איכותי ומשאבים המאפשרים תשומת לב רבה לכל לקוח. לקוחות טופ אלפא נהנים ממגוון פתרונות כמו סוגי תיקי יחודיים, אפיקי השקעה שונים ופתרונות יחודיים "הנתפרים" במיוחד עבורם.

בית ההשקעות מאפשר בחירה בין מגוון רחב של מסלולי השקעה בהתאם לצרכיו של הלקוח, רמות הסיכון ומדיניות ההשקעה המתאימה לו ביותר. מעבר לשיוך למסלול ההשקעות טופ אלפא מנהלת באופן אישי את תיקי הלקוחות, בהתאם לרמות הסיכון של כל לקוח.

מתאים ללקוח בעל הון פנוי של 250K-500K שרוצה ליהנות מהתאמת המדיניות, ניהול האלוקציה ויצירת תמהיל הקרנות בהתאם לצרכי הלקוח ולמצב השוק.

תיק המותאם אישית לכל לקוח בהתבסס על צרכיו ורצונותיו.
תיק המאפשר ללקוח לשלב בין קרנות נאמנות, ניירות ערך ברכישה ישירה בכל רמת סיכון.

אפשרויות רמות חשיפה למניות

תיק השקעות המורכב מניירות ערך של חברות נדל"ן וקרנות ריט בארץ ובעולם.
התיק מיועד ללקוחות המעוניינים להגדיל את החשיפה לשוק הנדל"ן ולייצר תזרים מזומנים קבוע אל תוך התיק המנוהל, כל זאת ללא החיסרון הבולט של התמודדות עם שוכרים וניהול הנכס.
קרנות ריט הן חברות ציבוריות שתחום עיסוקן העיקרי הוא נדל"ן מניב. חברות אלה רוכשות נדל"ן מסחרי מסוגים שונים — בנייני משרדים, קניונים, מלונות, בתי חולים, מבני תעשיה, מחסנים, מבני מגורים ועוד, מנהלות אותן וגובות דמי שכירות מהדיירים.

תיק המיועד ללקוח דפנסיבי, השואף לשמר את ערכו הריאלי של הכסף, מבלי להיחשף לסיכון גבוה. התיק מורכב מניירות ערך ברמת סחירות גבוהה, עם דגש על אג"ח ממשלתי ואג"ח קונצרני המדורג גבוה.

תיק המורכב מניירות ערך של חברות שבדרך כלל מחלקות דיבידנד באופן קבוע, בנוסף לאיגרות חוב המחלקות ריבית תקופתית.

זהו תיק המיועד ללקוח אגרסיבי, השואף להשיג תשואה מקסימלית* על כספו וניצול מירבי של הזדמנויות ההשקעה, תוך כדי הבנה ויכולת התמודדות עם התנודתיות והסיכונים הנמצאים בשוק.
התיק מורכב ברובו ממניות ישירות, בארץ ובחו"ל ומותאם באופן אישי לכל לקוח ולקוח.

*אין התחייבות מנהל הקרן להשגת תשואה כלשהי. אין בתשואות העבר כדי להבטיח תשואה דומה בעתיד.

שירות ניהול אישי ברמה שלא הכרת

לאורך כל תקופת ההשקעה יבוצע עדכון של מדיניות ההשקעות בהתאם לשינויים בחייך עם חלוף הזמן – התחייבויות חדשות וצרכים חדשים. וכן תבוצע בדיקה תקופתית על מנת לבחון צורך בעדכון מסלול ובמבנה התיק.

מחלקת הלקוחות של טופ אלפא שומרת על קשר רצוף במהלך השנה ומספקת ללקוחות ידע מקצועי נרחב – מבזק כלכלי חודשי, כנסים מקצועיים, ניוזלטר תקופתי, עדכונים וסקירות מקצועיות במהלך החודש בהתאם לאירועים בשוק. בנוסף, מנהל קשרי לקוחות בעל רישיון מטעם הרשות לניירות ערך יעמוד לרשותך בכל שאלה או בקשה, על מנת להעניק שירות אישי וזמין.

בטופ אלפא הביתיות זו לא רק סיסמא, יחס אישי לכל אחד ובכל זמן.
מנהלי ההשקעות ומומחים מתחום האנליזה והכלכלה זמינים לכם באופן אישי ובכל זמן שמתאים לכם.

תהליך ניהול תיקי השקעות באופן אישי

  • אפיון צרכי הלקוח ותפירת תיק השקעות מתאים.
  • שיווק השקעות פרטי המותאם למדיניות ההשקעה שנקבעה.
  • מעקב אחר ביצוע פעולות השקעה ויישומן.
  • בקרה על פעילות מנהלי תיקי ההשקעות, ובחינת
  • תשואה מול מדד הייחוס.
  • דו"ח רבעוני מפורט אודות הרכב ההשקעות הכולל.
  • זמינות מלאה בכל נושא הקשור בצרכיו הפיננסים של הלקוח.

בירור צורכי הלקוח

תכנון תיק אישי

ביצוע

מעקב

עדכון שוטף

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

    יש לך שאלה?