דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)
תפריט

היתרונות של ניהול השקעות פרטי

אם גם אתם הגעתם לנקודה בחיים שבה יש ברשותכם סכום כסף גדול מבלי שיש לכם שימוש מיידי בו, כדאי שגם אתם תכירו את האפשרות להשקיע את הכסף בנתיב של תיק השקעות מנוהל. הודות לניהול מקצועי של התיק על ידי מנהלי תיקי השקעות, ניתן לחסוך את הכסף ולהשקיע אותו בשלל דרכים, מסלולים ומכשירים פיננסים שונים המותאמים לכל משקיע בצורה סובייקטיבית. הפרמטרים הנלקחים בחשבון לאורך ניהול התיק הינם הסיכונים שהמשקיעים מוכנים לקחת, המטרות מההשקעה ואורך ההשקעה.

תיק ההשקעות המנוהל הוא חשבון השקעות על שמכם, המשקיעים, כאשר מי שמניע את התיק, מבצע את הפעולות ודבק באסטרטגיה המתאימה הוא מנהל התיק שלכם, שפועל על פי היתר מהרשות לניירות ערך. לרוב, בתחילת הדרך אתם מעניקים ייפוי כוח למנהל התיק שלכם, וכך הוא יכול לבצע פעולות שונות על פי שיקול דעתו המקצועי, כאשר מה שמניע אותו הן המטרות שלכם והניסיון להגיע למיצוי מקסימלי בתיק תוך שמירה על ערכו.

היתרונות של ניהול השקעות פרטי

האם גם לכם מתאים נתיב של תיק השקעות מנוהל?

ישנם תיקי השקעות גדולים ותיקי השקעות קטנים, כאשר מה שמבדיל ביניהם הוא סכום הכסף המינימלי הנדרש לפתיחת התיק, כמו גם אופי ההסתכלות על התיק המשפיע על התנהלותו. כך או כך, תיק השקעות מנוהל מתאים לאלו מכם המחזיקים בסכום כסף, ניירות ערך, כספי פרישה או חסכונות. לא אחת עולה השאלה מה עושים עם הכסף הנזיל שאין בו כעת שימוש, והתשובה היא לנהל אותו באמצעות תיק השקעות.

השאלה הגדולה היא היכן לנהל את התיק ואת הכסף שלכם, הרי שניתן לעשות זאת עם חברה העוסקת בניהול תיקים או באמצעות ניהול תיק על ידי יועצים בבנק. ניהול תיק השקעות פרטי המותאם אליכם אישית הינו הניהול האידיאלי והוא עדיף על פני פורמטים שונים המוצעים לכם. בעת שאתם מנהלים את התיק עם מנהל תיקי אישי דרך בית השקעות איכותי, אתם זוכים לליווי מקצועי ואישי לאורך כל הדרך – משלב איתור הצרכים שלכם, דרך שלבי ההשקעה ועד התחנה הסופית כפי שהיא הוגדרה. תיק ההשקעות שלכם מותאם אליכם במאת האחוזים, כאשר נלקחים בחשבון פרמטרים כמו טווח ההשקעה, רמות הסיכון, המטרות והיקף החיסכון שלכם.

ניהול השקעות פרטי, בשונה מפיקדונות בבנקים השונים, מאפשר לכם לקבוע מה תהיה תוחלת החיים של התיק. ניהול עצמאי וגם תיק המנוהל בבנק, מצריך מכם, המשקיעים, להיות עם עין תורנית דרך קבע ולהיות עירניים לתנודות שונות. בעת שאתם מנהלים את כספכם עם מנהל תיק ההשקעות אתם בהחלט חופשיים להסיר כל אחריות תוך שאתם יכולים להיות שקטים כי יש מי שעושה את העבודה עבורכם, ועל הצד הטוב ביותר.

מדובר על מעקב יום יומי כאשר מטרת העל היא לשמר את הכסף שלכם ולייצר עבורכם רווחים על בסיס תכנית התיק שהוגדרה ונוצרה יחד אתכם. הפקידו גם אתם את כספכם אצל מומחי השקעות מנוסים – מנהלי תיקי ההשקעות שיודעים לפענח תחזיות שונות, להתאים תיקים בהתאם לצרכים שלכם ולצפות את ההשפעות השונות על מרכיבי התיק.

עד כמה מנהלי התיקים זמינים למשקיעים?

ניהול השקעות פרטי מעניק לכם את האפשרות ליהנות מזמינות גבוהה אליכם. למרות שיש מי שמנהל עבורכם את התיק, זכותכם כמשקיעים לקבל בכל רגע נתון שיקוף לגבי מצב התיק. תפקידו של מנהל התיק הוא לא רק לבצע את הפעולות על פי אסטרטגיה ידועה שנקבעה בהתאם לדרישות שלכם, אלא גם לעדכן אתכם בכל עת לגבי הביצועים וההרכב של התיק.

יש לך שאלה?