דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)
תפריט

למי מתאים נתיב של תיק השקעות?

מרבית האנשים מגיעים לנקודה בחיים בה הם הצליחו לצבור לא מעט חסכונות, המתורגמים למה שנקרא "הון עצמי". בעוד ישנם אלו הבוחרים לבזבז את כספם בשלל דרכים – החל מחופשות, דרך שיפוץ הדירה ועד חלוקת מתנות לילדים, גם ישנם אלו הבוחרים להשקיע את כספם וכך לנסות ולתרגם אותו ליותר. האתגר הגדול? מעטים אלו המוצאים את הזמן להשקיע את כספם בצורה עצמאית, בעוד רבים אלו שאינם יודעים כלל איך לנהל את כספם. המציאות היא שנעילת הכסף בפיקדונות לא מניבה רווח רב, כך שהדרך להשקיע את הכסף היא באמצעות ניהול תיק השקעות קטן המתבצע על ידי מנהל תיק השקעות.

כידוע, כיום פועלים בבנקים השונים יועצי השקעות שונים. הבעיה הגדולה? בעוד אתם ניסיתם לחסוך זמן ולהפקיד את הניהול ביידיו של מנהל מקצועי, היועצים בבנק זקוקים לאישורכם לטובת ביצוע כל פעולה, כך שיוצא שאתם עדיין צריכים להשקיע מזמנכם. מנגד, עם ניהול תיק השקעות קטן המנוהל על ידי מנהל תיק השקעות, אתם זוכים לניהול המתבצע על ידי מנהל מוסמך ומנוסה שפועל בשמכם ועבורכם.

מדוע צריך לנהל את הכסף עם מנהל תיק השקעות?

רבים יודעים בבירור כי הם רוצים להשקיע את כספם, אך גם רבים לא יודעים איך להשקיע את כספם. ניהול תיק ההשקעות המתבצע על ידי מנהל תיק מנוסה ומקצועי הינו ניהול אחראי ובטוח. מנהלי התיקים הינם בעלי הידע הרלוונטי, תוך שהינם מוסמכים על ידי הרשות לניירות ערך. היתרון הגדול שבעבודה עם מנהל התיק היא שאינכם צריכים לדאוג לדבר: יש מי שפועל בשבילכם ובשמכם, תוך שהוא דואג להוביל את התיק שלכם אל המקום הנכון ביותר בהתאם לצרכים, למטרות ולרמות הסיכון שאתם בוחרים לקחת.

פתיחת תיק השקעות

למי מתאים נתיב של תיק השקעות?

מפקידים את הכסף בידיים בטוחות
אז איך ההשקעה מתנהלת בפועל? אתם מעניקים ייפוי כוח למנהל התיק המוסמך והמנוסה שבעצם פוטר אתכם מכל התעסקות בתיק. גם אם יש לכם ידע בהשקעות וגם אם עולם זה הינו זר לכם, העבודה אל מול מנהל התיק הינה ההשקעה האחראית ביותר. מנהל התיק מקבל מכם הרשאה לפעול בחשבון שלכם, כאשר המטרה היא להביא למיקסום התשואות בתיק המנוהל לטווח הארוך. במה משקיעים? אתם ומנהל התיק תחליטו ביחד, כאשר האפשרויות העומדות לרשותכם הינן השקעות באגרות חוב, מניות וערוצים פיננסים נוספים.

מגדירים את הצרכים, המטרות ויוצאים לדרך!

הגיע הזמן של פתיחת תיק השקעות, התיק המנוהל הינו תיק המותאם אליכם. בפגישת ההיכרות שלכם עם מנהל תיק ההשקעות, תוכלו להגדיר את המטרות שלכם, לשקף בפני מנהל התיק עד כמה תרצו להסתכן ומה הציפיות שלכם מההשקעה. באופן זה, ניתן להתאים לכם תיק ההולם את המטרות והצרכים שלכם. הרכב התיק בסופו של דבר אמור לחפוף את המטרות שלכם בצורה הרמונית – ממש כמו כפפה ליד. מנהל התיק יבחן את כל הנכסים שיש ברשותכם – החל מניירות הערך ועד נכסים ריאליים, הוא ישקלל אותם, יאפיין את מטרות ההשקעה ויפיק עבורכם את התיק המתאים ביותר לכם באופן אישי.

למי מתאים נתיב של תיק השקעות?

קהל היעד של פתיחת תיק השקעות: כמה כסף אתם צברתם?
על מנת ליהנות מפתיחת תיק השקעות עליכם להחזיק בהון עצמי המתחיל בכ-300,000 שקלים. בהשקעה מסוג זה הכסף נשאר בחשבון הבנק שלכם, כך שאתם נהנים משקיפות מלאה לאורך כל הניהול, כאשר אתם יכולים לעקוב אחר הפעולות המתבצעות עבורכם. יתרון נוסף הוא שמאחר והכסף נשאר בחשבון הבנק שלכם, אתם יכולים לשלול את החשש כי כספכם חשוף לסיכון בעקבות אי יציבות פיננסית של בית ההשקעות. וכעת? להשקיע!

יש לך שאלה?