דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)
תפריט

השקעות במניות בחו"ל – כל היתרונות

כל מה שקורה מעבר לים, מעניין את הישראלים. זה כולל נסיעות תכופות לחו"ל לראות עולם, רכישות על בסיס יום יומי מאתרי האינטרנט המקוונים ברחבי הגלובוס וגם מסחר במניות הנסחרות בבורסות המובילות בעולם ובעיקר בארה"ב. אדם המבצע בעצמו את רכישת ומכירת המניות, אמור לפתוח תיק בבורסה זו או לחילופין לבצע זאת באמצעות השקעות במניות בחו"ל שהינה בעלת אישור אמריקאי לביצוע פעילות זו.
בשלב הראשון חשוב לקבוע את המסגרת הכספית של ערך כלל המניות בחו"ל ובחירת סוג המניות הרצוי כדי ליצור תיק מניות סולידי.

יתרונות השקעות במניות בחו"ל

  • בתי ההשקעות הישראלים המורשים לפעול מול הבורסות הגדולות בעולם, הם בעלי ניסיון וידע רב. המסחר בשוק המניות שבאמצעותם היא זולה בשיעור ניכר מהפעילות באמצעות הבנק ולכן היא מועדפת, גובה העמלות באופציה זו נמוך משמעותית מגובהם בבנקים.
  • בית ההשקעות מבטח את סך הכספים של כל לקוחותיו במקרה קריסה של הגורם המקשר בחו"ל.
    החברות העובדות עם חו"ל פעילות במקביל ללוחות הזמנים בארץ היעד ולכן טווח השירות שמקבל הלקוח הוא רחב במיוחד.
  • החברות האמריקאיות הנסחרות בבורסות השונות הן חברות ענק כמו מייקרוסופט וגוגל שהמסחר עמן תמיד מעניין ומאתגר.
  • התוכנות החדשניות שפותחו לאחרונה מאפשרות קבלת החלטות וביצוען המהיר on line יתרון עצום שמוסיף לרווחיות ומונע ככל האפשר הפסדים.
  • קיימת אפשרות לגידור ההשקעות כדי למנוע הפסדים עקב ירידות חדות בערך תיק המניות.
  • תשלום המס בגין רווחי המסחר בבורסה, משולם ישירות מבית ההשקעות למס הכנסה כך שהלקוח אינו מחויב להגיש דוחות כלשהם לרשויות המס. ההתחשבנות הכספית בגין תשלומי המס מתבצעת בין הלקוח לבית ההשקעות במסגרת ההתנהלות הכספית הכללית בתיק ההשקעות.

השקעות במניות בחו"ל – כל היתרונות

מתחילת שנת 2018 , חלו תנודות רבות וחריגות בבורסות האמריקאיות, נצפו ירידות חדות, עליות ושוב ירידות. התהפוכות הללו משויכות לשימוש המוגבר במסחר האלגוריתמי היוצר פעילות מסחרית רבה במיוחד בתחום האופציות.
התנודות הרבות יצרו את מדד הפחד אצל המשקיעים שהתקשו לאור המציאות לקבל החלטות מושכלות איך לנהוג עם המניות שברשותם. בוצעו פעילויות רבות של מכירה וקניה הן באפשרות הלונג והן באפשרות השורט עד שלאט לאט נוצר איזון ונצפו עליות בשערי המניות.

קצב העלאת הריבית בארה"ב, מעלה את הרווחיות ממניות אג"ח האמריקאיות באופן משמעותי ובזכותן קוצרים המשקיעים דיבידנדים גבוהים במיוחד. אך מצד שני, התנהלות זו מובילה לירידה בשוק המניות האחרות.
מניותיהן של חברות הענק מושפעות מאד מכל שינוי במדיניות הכלכלית הממשלתית כמו לדוגמה ההחלטה על הטלת מיסוי ומכסים בשיעור של % 10 על מוצרי אלומיניום ו – % 25 על מוצרי פלדה. כל מעטפת החברות העוסקות בתחומים הללו הן באופן ישיר והן באופן עקיף חוו ירידה חדה בערך המניות שלהן בעקבות כך ולכן יש להיות ערניים לכל מה שקורה בתחום הכלכלי מעבר לים.

משקיעים רבים משקיעים על פי מדד ויקס, קונים אופציות קול ופוט על המדד לפרקי זמן קצרים. התנודתיות בויקס היא מינורית ולכן הסיכון הוא מופחת ואפשר להרוויח מעט או להפסיד מעט.
הדרך הנכונה ביותר, היא להשקיע באמצעות בית השקעות ישראלי מוכר בעל רקורד עשיר של הצלחות בשוק המניות בחו"ל. עובדיו יודעים לנתב את ההשקעות של הלקוחות השונים תוך היערכות כלכלית נכונה לראיית העומד לקרות, וכך הלקוחות לא יפסידו את כספם בהשקעות כושלות.
לא כל מהלך אפשר לצפות מראש ותמיד קיימות הפתעות אך המעטפת המקצועית המוענקת ללקוחות מקטינה את סיכויי ההפסד למינימום האפשרי כיוון שהבדיקות והבקרות מבוצעות בזמן אמת on line וכך מאפשרות שקט נפשי ללקוחות הסומכים על בית ההשקעות שיבצע את הפעולות הנכונות בזמן הנכון ביותר עבורם.

יש לך שאלה?