דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)
תפריט

איפה כדאי להשקיע 300,000 ₪

המצב במשק והריבית הנמוכה על החסכונות הכספיים בבנקים השונים, יוצרים מצב שבו משקיעים מחפשים דרכים יצירתיות היכן כדאי להשקיע את הכסף בדרכים שיניבו להם תשואה. המטרה של כל אחד מהלקוחות היא לבצע השקעות שבהן ערכם של הכספים שלהם יאמיר ושחלילה לא תהיה ירידה בערך הכללי של כספם.

השקעה בשוק ההון באמצעות בית השקעות

קיימות דרכים רבות לניתוב סוגים שונים של השקעות, אך יש לבחון כל אחת מהן בכובד ראש ולקבל החלטות זהירות ולא פזיזות. כשלקוחות מתחברים עם בית השקעות רציני כמו טופ אלפא ששמו הולך לפניו לאורך שנים רבות במידת האחריות, במסירות ובמקצועיות יוצאת הדופן שלו, כבר נסללה עבורם הדרך הנכונה שתיצור הן שקט נפשי והן תשואות נאות.
חברת טופ אלפא פועלת כבר שנים רבות בגישה של חשיבה בסיסית הנגזרת מניתוח מצב השוק בכל רגע נתון. לאור העובדה שדברים משתנים לעתים מקצה לקצה עקב נסיבות כלכליות, מדיניות, בין לאומיות או ביטחוניות אנחנו כל הזמן עם היד על הדופק וממליצים ללקוחות שלנו אילו פעולות כדאי לבצע בכל סיטואציה ובכל נקודה.

היכן כדאי להשקיע את הכסף

ידע מקצועי וניסיון רב שנים

העובדים המנוסים והמקצועיים שלנו, מכירים היטב את ההתנהלות של כל אחת מהחברות הנסחרות בבורסה. יציבותן או אי יציבותן לאורך השנים, השינויים והתמורות שעברו על כל אחת מהן, התהפוכות העלולות לקרות בהן והשפעות של גורמים נוספים על מצבן ועל נתונים רבים נוספים.
שילוב של הידע הרב שצברנו עם הניתוחים הכלכליים הקפדניים יוצרים תמונה מדויקת לגבי מצבו של כל נייר ערך. ההערכה המקצועית הזו מאפשרת למומחים שלנו לקבל החלטות מושכלות ונכונות ברוב המקרים.
בהתאם לכך נקבעת מדיניות החברה לגבי המסחר בניירות הערך השונים. היועצים מעדכנים את הלקוחות בתמונת המצב ובהמלצות שלהם לפעילות זו או אחרת כדי לנצל כל סיטואציה למטרת רווח או לחילופין ביצוע פעולות מכירה לאור מידע רלבנטי מהותי שהתקבל שעלול להפחית באופן משמעותי את ערכה של המניה. החברה עושה כל שניתן כדי להגן על לקוחותיה ולמנוע את ירידת ערכו של תיק המניות האישי של כל אחד מהם.

יתרונות של השקעה במניות

  • הכספים מושקעים באופן מחושב תוך בדיקת מלוא הנתונים והערכת הסיכויים והסיכונים בכל פעולה.
  • קבלת תשואות נאות והגדלת השווי הכללי של הכסף המצוי בידי הלקוחות.
  • במקרה הצורך, אפשר למכור את המניות או חלק מהן באופן מידי וליצור כסף נזיל לכל מטרה בחשבון הבנק.
  • עסקאות המכירה, אינן כרוכות בעמלות או קנסות כמו בפירעון של תכניות חיסכון ולכן השיטה נוחה מאד ומאפשרת למכור בכל עת את המניות ולהפסיק את המסחר בכולן או בחלקן.

בחירת תיק ההשקעות

כל לקוח בוחר את סוג המניות שבהן ישקיע על פי העדפותיו ותחושותיו. היועצים המקצועיים של טופ אלפא מלווים את הלקוחות לאורך כל הדרך, הם מחווים את דעתם בכל צעד וכך עוזרים להרכיב את התיק האופטימלי שיורכב ממניות, קרנות נאמנות, אופציות, אגרות חוב, פיקדונות, תעודות סל ועוד.
כל תיק השקעות יוצר הזדמנות לעשיית רווחים מידיים או רווחים באופן מדורג. המניות מהוות השקעה כדאית ביותר שבה אפשר באמת להרוויח כסף ולממש אותו באופן מהיר, הליך שלא קיים בחסכונות הבנקאיים השונים או בתחום הנדל"ן.

מומחי שוק ההון שלנו ממליצים ללקוחות על דרכים יצירתיות לניצול הזדמנויות כספיות:

  • מניה שערכה מתחיל לעלות והצפי הוא שתהיה בה עלייה מטאורית, זה הזמן לרכוש מניות רבות שלה וכשמופיעים ניצני הירידה בערכה, לממש את מלוא כמות המניות למכור אותן וליהנות מפירות ההצלחה.
  • מניה שערכה ירד משמעותית אך מדובר בחברה בעלת חוסן כלכלי שהצפי הוא שערכה יעלה תוך פרק זמן קצר, זה הזמן לרכוש מניות רבות וליהנות מהעלייה המשמעותית היוצרת רווח נאה ללקוח.
  • רכישת מניות בשוק האמריקאי. חווית ההשקעה בחו"ל מצריכה היערכות מיוחדת אך כשמניותיהן של חברות הענק מעלות את שווין, זה הזמן לחגיגה ולהנאה עצומה מהרווחים שגרפו הלקוחות.

שיטת העבודה המומלצת

אז לסיכום בשאלת "היכן להשקיע את הכסף". במהלך ההיכרות מבינים הלקוחות שבית ההשקעות טופ אלפא הוא יחידה מובחרת המורכבת מאנשים איכותיים ביותר בעלי ידע פיננסי עצום. התחושה היא שיש על מי לסמוך כיוון שמדובר באנשי מקצוע מנוסים ומפולפלים מהשורה הראשונה ולכן אפשר להשאיר בידיהם את קבלת ההחלטות היומיות, הם אלו שידאגו לכספים של הלקוחות ויהיו על המשמרת בכל בעיה שצצה קטנה כגדולה.
תנו למקצוענים לעבוד, לקבל החלטות וליצור עבורכם את הרווחים האופטימליים בשווי תיק המניות.

יש לך שאלה?